668 385 529 696 492 467
p.u.autovisage@gmail.com

O firmie

Drogi Kliencie!

Wchodząc na tę stronę zapewne zainteresowało Cię czym się dokładnie zajmujemy.

Postaram się to krótko uściślić. Otóż firma Auto-Visage (poprzedni Miroskór) działa od 1993r tj już 26 lat. Są to lata przez które czerpaliśmy doświadczenie.

Naszą główną specjalizacją jest kompleksowa przemiana starej zużytej tapicerki samochodowej na nową, ale nie tylko to wchodzi w gamę naszych usług. Po za tym są to obszycia kanap motocyklowych, oklejanie podsufitek, szycie mieszków, gałek oraz kierownic (skóra, alcantara). Zajmujemy się również robieniem wykładzin, obszywaniem kokpitow oraz poszczególnych elementów wnętrza samochodu.

W skład naszych działań wchodzi renowacja Oldtimerów oraz Youngtimerów.

Swoje usługi wykonujemy z najwyższej jakości atestowanych materiałów samochodowych. Współpracujemy z największymi hurtowniami zarówno w Polsce jak i w Europie. Skóry oraz alcantara, które używamy stosowane są m.in w przemyśle lotniczym (BOEING). Posiadamy dostęp do tysięcy materiałów.

Doświadczenie zdobyte przez lata pozwala nam konkurować z najlepszymi. Cenimy sobie dokładność. Jesteśmy rzetelną firmą, służącą doradztwem oraz dostosowującą się do indywidualnych potrzeb Klienta. Zlecenia wykonujemy zarówno dla pojedynczych Klientów jak i dla firm.

Zapraszamy do Nas!

Tapicerki skórzane Tapicerki Kalna

Dlaczego my?

Atuty naszej firmy.

Jakość
Pracujemy na sprawdzonych materiałach renomowanych firm. Skóry oraz alcantara, które używamy stosowane są m.in w przemyśle lotniczym (BOEING). Posiadamy dostęp do tysięcy materiałów.
Terminowość
Wykonujemy usługi rzetelnie w wyznaczonym terminie. Terminowość wykonywania powierzonych nam zadań jest niewątpliwie naszym atutem, który wyróżna nas na tle innych firm z naszej brażny.
Doświadczenie
Profesjonalne podejście do oczekiwań, dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Działamy już od 1993 roku - tj już 26 lat, przez które podnosiliśmy nasze kwalfikacje oraz poszerzaliśmy naszą wiedzę.
Cena
Przystępne i konkurencyjne ceny dla naszych Klientów. Jest to również znaczący atut naszej firmy. Zdobywane doświadczenie nie przekłada się na wzrost cen- wysoka jakość usługi w konkurencyjnej cenie.
powrót

Wszystkie zdjęcia są własnością Copyright © Auto Visage
Tapicerstwo Żywiec 2012 - 2019. Kopiowanie i rozpowszechnianie jest zabronione.

Valid XHTML | Valid CSS | Designed by interstrony.net
strzałka do góry